Hakkımızda - Promete Mekanik

Kurumsal - Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılı Ankara merkezli kurulmuş olan firmamız, ülkemizin lokomotif sektörü olan inşaat alanında faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bugüne şahsi referans ve tecrübelerimizle çıktığımız bu yolda, uzman ve dinamik mühendis kadrosu ile yurtiçi ve yurt dışı projelerinde risk ve çözüm ortağınız olarak devam etmektedir.

Firmamız, kuruluşundan itibaren 5-10-15 yıllık hedefler belirlemiş olup, belirlediği hedeflere ulaşma konusunda sağlam ve kendinden emin adımlara ilerlemektedir. Ve bu doğrultuda prestijli projeleri referanslarımıza katmış olup, ilk beş yıllık süreçte hedeflerine ulaşmış ve talep edilen bir firma pozisyonuna gelmiş bulunmaktadır.

Faaliyet alanımızın ciddi bir mühendislik bilgisi ile yüksek bir sorumluluk gerektirdiğinin bilinci ile; uluslararası standartlara uygun, teknolojiyi ve zamanın gereklerini takip ederek her daim kendini güncellemektedir. Kalite, Zaman ve Maliyet bileşenlerini optimize ederek müşterimize gerekli desteği sağlamakta ve bu bilinç ile sektörel hayatına devam etmektedir.

Promete Mekanik ailesi olarak en büyük sermayenin pozitif referanslar olduğu, bu referanslara ulaşmanın yolunun, güven, emek ve kaliteden geldiğinin bilinci ile mekanik taahhüt ve imalat alanında iş partneriniz olmayı hedeflemekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 (312) 473 75 70